Go directly to contentHome arrow Logboek arrow Bosatlas van de geschiedenis van Nederland donderdag, 23 mei 2013  
Kaart van Enschede

Studiekring Historische Cartografie

Navigatie
Home
Geschiedenis
Doelstellingen
Lidmaatschap
Programma
Logboek
Links
Contact
Volg ons

RSS Cartografie op Twitter

Wat is RSS?

Bosatlas van de geschiedenis van Nederland Print
Een bijdrage van Els Marijnissen   
maandag, 31 oktober 2011
ImageOp 11 oktober 2011 kreeg Kroonprins Willem Alexander bij de jubilerende uitgeverij Noordhoff het eerste exemplaar overhandigd van de Bosatlas van de Geschiedenis van Nederland. Noordhoff Uitgevers bestaat dit jaar 175 jaar.


Neem met de Bosatlas van de geschiedenis van Nederland een sprong in het verleden en ontdek onze vaderlandse geschiedenis. Een reis die start in de prehistorie – met haar ijstijden en hunebedden – en eindigt in de moderne tijd, met aandacht voor koude oorlog, immigratie en vredesmissies.

Bostalas van de geschiedenis van Nederland

- Monumentaal naslagwerk: 576 pagina’s met meer dan 1500 kaarten en afbeeldingen
- Over hunebedden, terpen, het Romeinse Rijk, Karel de Grote, Vikingen, kloosters en kastelen, Beeldenstorm, ontdekkingsreizen, de Opstand, VOC, vestingsteden, Napoleon, Suriname, Eerste en Tweede Wereldoorlog, Nederlands-Indië, watersnoodramp, vredesoperaties en nog honderden andere onderwerpen
- Speciale aandacht voor cultureel erfgoed: ca. 1000 historische plekken in kaart gebracht
- Met schitterende luchtfoto’s van Karel Tomeď.

Speciale actieprijs!
Van € 119,95 voor € 99,95!

Hier kunt u een kijkje nemen in de nieuwe Bosatlas van de geschiedenis

Bron: Website Bosatlas

Er heeft nog niemand gereageerd op dit artikel
Vanwege een grote hoeveelheid spam (ongewenste reacties) is de commentaarfunctie uitgeschakeld. U kunt niet meer reageren op artikelen.
J! Reactions • General Site License
Copyright © 2006 S. A. DeCaro
 
< Vorig   Volgend >
Verwante artikelen
Nieuw op de site
Buiten de deur